Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu (25.02.2018)

1. Dzisiaj:
  • jest dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Na ten cel w tym miesiącu przeznaczone są ofiary ze światła wdzięczności.
  • o godz. 16.00 w domu parafialnym Kurs przedmałżeński – dzisiaj prowadzi ks. Adrian.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15 – przewodniczy ks. Krzysztof.

1. W tym tygodniu będzie pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • w czwartek Jerycho Różańcowe od 17.00 według stałego porządku.
  • w piątek

– Droga Krzyżowa:
* dzieci godz. 16:30
* dorośli godz. 17:15
* młodzież godz. 19:00
– Spowiedź w piątek  podczas Mszy św. i w czasie Drogi Krzyżowej; o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych w minionym miesiącu i polecanych w wypominkach.

• W sobotę o 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  1. Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. O godz. 8.00 msza św. w intencji Kół Różańcowych i zmiana tajemnic. Ofiary na tace złożymy na prace remontowe.
  2. W sklepiku w dzwonnicy do nabycia nowy numer :Miłujcie się”, Królowa Różańca Świętego”, kartki wielkanocne.
  3. Wrażliwe serce iskrą nadziei dla potrzebujących. Są do nabycia baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji w sugerowanej cenie 5 zł.
  4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.

– w Niedzieli – Zachowali się jak trzeba – 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych;

– w Gościu Niedzielnym – W sieci samotności – Europa wyspą ludzi zamkniętych
w czterech ścianach.

1. Solenizantom tygodnia składamy najlepsze życzenia.