Intencje Mszalne (20.11 – 29.11.2020)

Piątek 20 listopada – św. Rafała Kalinowskiego

6.30 1) + Natalię, Bronisława Tkaczyk; Włodzimierza, Józefa Chmura; ++ Tkaczyków i Chmurów;
7.00 1) + Paulinę Cebulską (ur.);
2) + Andrzeja Kruszca – od Aliny Fluder z rodz.
3) + Marka Nowaka (geg.);
18.00 Nowenna za zmarłych

Sobota 21 listopada – Ofiarowanie NMP

6.30 1) Rez.  
2) W intencji siostry Tarsycji;
7.00   1) + Andrzeja Kruszca – od Miejscowego Koła Pszczelarzy w Kocmyrzowie
2) +  Marka Nowaka (geg.);
3) +  Franciszka Strojka – od siostry Mieczysławy z rodz.
 18.00 1) + Marię Kruczek; Mariannę, Bronisława Kutela;
2) + Adolfa Rokosza – od rodz. Gawronów;

22 listopada – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

6.30 1) + Zofię, Henryka Zwolińskich;
8.00 1) + Wacława Pabiańczyka; ++ Szelągów i Pabiańczyków;
2) + Marka Nowaka (greg.);
9.30 1) + Andrzeja Kopcia (11 r. śm.);
2) + Karolinę, Jana, Agatę, Karola, Henryka Kowalskich;
11.00 1) + Cecylię, Antoniego Blitek (r. śm.);
2) + Celinę (6 r. śm.), Władysława (16 r. śm.) Buchacz – od syna z rodz.
12.30 1) ZA PARAFIAN
2) Intencja Straży Honorowej NSPJ
18.00 1) W 80 r. urodzin;  

Poniedziałek  23 listopada

6.30   1) + Marka Nowaka (greg.);
7.00 1) + Krystynę Kamińską – od Marty
2) + Barbarę Chmura – od mieszkańców bloku nr 3 przy ul. Kopernika
3) + Mieczysława Płaszewskiego – od syna Bartosza z mamą
18.00 1) + Mariana, Władysławę Sagan – od rodziny
2) + Annę Zwolińską-Ćwikła – od koleżanek i kolegów z klasy Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego

Wtorek 24 listopada – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

6.30 + Marka Nowaka (greg.);
7.00 1) + Katarzynę Pióro;
2) + Jana Kowalczuka; ++ Kowalczuk;
3) + Krystynę Kamińską – od rodz. Chmurów;
18.00 1) + Mieczysława Gradzi – od żony
2) + Julię Wojciechowską;

Środa 25 listopada

6.30 1) + Wandę Kowalską;
7.00 1) + Jolantę Kupiszewską – od sąsiadów z ul. Kosynierów
2) + Krystynę Kamińską – od Dyrekcji oraz byłych i obecnych nauczycieli i pracowników SP w Klimontowie
3) + Marka Nowaka (greg.);
 18.00 1) Nowenna za żyjących;  

Czwartek 26 listopada

6.30 + Marka Nowaka (geg.);
7.00 1) + Krystynę Kamińską – od Dyrekcji oraz byłych i obecnych nauczycieli i pracowników SP w Klimontowie
2) + Wandę Strojek – od Lidii Hajdys z córką Anetą Nowak
3) + Zofię Dąbrowską – od zarządu Koła Terenowego w Proszowicach
18.00 1) + Elżbietę, Mieczysława Starosta;
2) + Barbarę Zabagło – od męża

Piątek 27 listopada

6.30 1) + Marka Nowaka (geg.);
7.00 1) + Krystynę Kamińską – od Elżbiety Kocierz z rodz.
2) + Wandę Strojek – od koleżanki Jedynak
3) + Zofię Dąbrowską – od zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów i Rencistów
18.00 Nowenna za zmarłych

Sobota 28 listopada

6.30 1) + Zdzisława Madeja; ++ z rodziny;
7.00   1) + Józefa Oziembło (1 r. śm.) – od córki Iwony z rodz.
2) +   Krystynę Kamińską – od rodz. Machników
3) +   Marka Nowaka (geg.);
 18.00 1) + Helenę (8 r. śm.); Juliana, Jerzego Gudowskich; Wandę, Władysława Rojewskich;
2) + Barbarę Zabagło – od syna Rafała z żoną

29 listopada – I Niedziela Adwentu

6.30 1) + Wincentego Krawca (2 r. śm.) – od żony z dziećmi
8.00 1) + Barbarę (im.), Stanisława (4 r. śm.) Rożków – od syna z rodz.
2) + Marka Nowaka (greg.);
9.30 1) + Alicję Skalską (2 r. śm.) – od córki
2) + Józefa Oziembło (1 r. śm.) – od żony
11.00 1) + Andrzeja Nowaka; Józefa, Weronikę, Jerzego Tomasik – od rodz.
12.30 1) ZA PARAFIAN ROCZKI:
Jan Chodór
Wiktoria Płaszewska
Olga Doniec  
18.00 1) + Wincentego Piotrowicza (6 r. śm.);