Pogrzeb śp. Antoniego Makuły, taty naszego wieloletniego proboszcza ks. Henryka Makuły

Dnia 20 września 2018 r. w wieku 90 lat zmarł  śp. ANTONI MAKUŁA tata ks. prałata Henryka Makuły –
obecnie proboszcza
w Małogoszczu, wieloletniego  naszego proboszcza w Proszowicach.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego zostanie odprawiona
w poniedziałek, 24 września 2018 r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Niemirowie (diec. sandomierska).

Wyjazd na pogrzeb autokarem parafian z Proszowic w poniedziałek o godz. 10.00 z Rynku. Zapisy celem rezerwacji  miejsc do niedzieli do godz. 14.00. Zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych, proszę o modlitwę w intencji
śp. Antoniego Makuły oraz o modlitwę w intencji ks. Henryka i rodziny o pociechę i pokój serca.

ks. Jan Zwierzchowski, proboszcz

Boże, Ty pragniesz zbawienia ludzi i hojnie udzielasz przebaczenia,  prosimy Cię, abyś za wstawiennictwem Najświętszej Maryi zawsze Dziewicy i wszystkich Świętych * dopuścił zmarłego Antoniego do udziału w wiecznej szczęśliwości. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna,  który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…