Strefa Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”

Proszowice, to przedostatnie miejsce na trasie Stref Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego miasteczka funduszowego na proszowickim Rynku. Przygotujcie się na mnóstwo atrakcji i pełną inspiracji edukację o funduszach unijnych!
Proszowice znane są przede wszystkim ze swojego rolniczego potencjału, ale nie tylko.
To tutaj w ostatnich latach z powodzeniem korzysta się z dotacji unijnych, które są siłą napędową regionu. Korzystają z nich instytucje publiczne i lokalni przedsiębiorcy, inwestujący w rozwój produktów i usług oraz w nowe technologie. Dziesiątki kilometrów wyremontowanych dróg i nowa obwodnica dają dogodne połączenie komunikacyjne Proszowic z innymi częściami Małopolski.
W Strefie Funduszy Europejskich będziemy opowiadać o tych projektach, a także o nowych możliwościach jakie dają Fundusze 2014-2020.
Nasza Strefa funduszowa powstanie na pięknym Rynku w Proszowicach już w piątek 29 września  i pozostanie tam do 1 października, w zrewitalizowanym ze środków unijnych otoczeniu.
Więcej na http://www.strefa.fundusze.malopolska.pl/proszowice