Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca swoich wiernych i ogień miłości w nich zapal.

„Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój,
cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność,
łagodność, opanowanie”
(Ga 5,22-23)

Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca swoich wiernych i ogień miłości w nich zapal.

Jako bierzmowani, a więc napełnieni Duchem Świętym jesteśmy zaproszeni do dawania świadectwa autentycznej wiary wżyciu osobistym, małżeńskim, rodzinnym i społecznym. Zapewnienie, jakie pozostawił nam Pan Jezus: „Gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami…” (Dz 1,8) daje nam pewność, że w życiu wiary nie jesteśmy sami. Niech wstawiennictwo Maryi, Matki Kościoła, która pozwoliła napełnić się mocą Ducha Świętego, wyprasza Wam, Drodzy Parafianie i wszystkim ludziom dobrej woli potrzebne łaski, odwagę wiary, życie sakramentalne oraz codzienność wypełnioną szlachetnymi czynami, życzliwością i wzajemnym szacunkiem.

Z darem modlitwy i błogosławieństwem
Duszpasterze


FOLDER W WERSJI .PDF