Powrót do tradycji domowych i ogrodowych ołtarzyków i kapliczek – galeria zdjęć

Powróćmy do tradycji domowych ołtarzyków i kapliczek. Dlaczego? Bo wiara i pobożność potrzebuje umocnienia świadectwem wiary innych ludzi zakorzenionych w Panu Bogu i w Kościele. Jedną z takich sprawdzonych praktyk jest wyznaczanie w domu przestrzeni sakralnej, miejsca, w którym rodzina gromadzi się na modlitwę.

Zachęcamy naszych Parafian i Gości do podzielenia się na naszej stronie internetowej zdjęciami Waszych domowych ołtarzyków, przy których przeżywacie czas modlitwy. Tworzymy specjalną galerię zdjęć domowych ołtarzyków z naszej parafii i z miejsc zamieszkania naszych miłych Gości. Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres: parafia@proszowice.pl

Jeśli nie macie jeszcze w domu takiego miejsca przeznaczonego do modlitwy, gorąco zachęcamy do jego utworzenia, ponieważ obecność takich miejsc w domu pobudza pobożność i przypomina, że Pan Bóg jest naszym stałym gościem, a rodzina prawdziwym Kościołem domowym.

Przypominamy, że przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie na naszej stronie internetowej.