Ogłoszenia parafialne IV Niedzieli Wielkanocy (21.04.2024)

W tym tygodniu:

 1. Próby dla dzieci przystępujących do I Komunii św.:
 • w poniedziałek i we wtorek: o godz. 15.30 SP nr 1;
 • również w poniedziałek i wtorek, ale o godz. 16.30 SP nr 2.
 1. W niedzielę 28 kwietnia podczas Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 2. W czwartek 25 kwietnia o godz. 19.00 w sali wikariatu katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w maju.
 3. W piątek, 26 kwietnia, w trwającym Roku Ojca Rafała, mężczyzn – ojców z synami, dziadków z wnukami, młodzież męską zapraszamy bezpośrednio po Mszy św. wieczornej na Męski Różaniec, w czasie którego modlimy się za naszą parafię oraz o beatyfikację naszego Rodaka.
 4. Również w piątek w godzinach od 9.00 – 11.00 odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych dla uczniów Szkół Podstawowych, natomiast o godz. 16.00 spotkanie Absolwentów. Informacje szczegółowe na stronie internetowej szkoły.
 5. Biuro Radia Maryja zaprasza do odwiedzenia sklepiku w dzwonnicy. Do nabycia prasa katolicka, świece do chrztu i pamiątki do chrztu, I Komunii Świętej, bierzmowania. Jest nowy numer „Trwajcie w miłości”. Możliwość wsparcia darem serca Radio Maryja i telewizję Trwam.
 6. Wspominamy w tym tygodniu:
  – we wtorek uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski;
  – w czwartek św. Marka, Ewangelistę;
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Solenizantom tygodnia składamy najlepsze życzenia

 1. Bożemu miłosierdziu polecamy: + Jana Sadowskiego, Zofię Chołdę, Jerzego Gajdę oraz Zuzannę Krzek, której pogrzeb we środę o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.