List otwarty Dyrektora i Lekarzy Oddziału Położniczo-Ginekologicznego SZPITALA W PROSZOWICACH do Kobiet, Matek i wszystkich Parafian

 

Szanowni Państwo,

Zaczęliśmy pracować w nowym składzie od 1 maja 2018 roku.

Nasz nowy Oddział Położniczo-Ginekologiczny w szpitalu w Proszowicach, do którego na czas narodzin swoich pociech zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy, to miejsce gdzie chce się pracować ponieważ udało się stworzyć znakomity Zespół i to pod każdym względem, począwszy od Dyrekcji, poprzez lekarzy położników, ginekologów, neonatologów i  anestezjologów, aż po panie położne i pielęgniarki. Mamy stabilny i stały Zespół ludzi naprawdę zaangażowanych w swoją pracę, dobrze zmotywowanych i chętnych do rozwoju.

Pracownicy oddziału zapewniają Pacjentkom bezbolesne i bezpieczne porody.

Dzięki współpracy całego Zespołu jakość udzielanych świadczeń jest na najwyższym poziomie, a za tym idzie zadowolenie i uśmiech pacjentek. To wszystko jest możliwe do zrealizowania tylko dzięki współpracy wszystkich, nie wyłączając Pacjentek, pracowników Sekretariatu i Administracji oraz całego personelu pomocniczego.

Uprzejmie proszę, w imieniu całego personelu Oddziału Ginekologiczno-Położniczego SP ZOZ w Proszowicach do korzystania z pomocy medycznej kadry naszego oddziału.

Zapraszam wszystkie młode matki do bezbolesnych i bezpiecznych porodów w komfortowej atmosferze oddziału  przy współpracy z doskonałą kadra medyczną.

Zapewniamy fachowa opiekę medyczną nad nowonarodzonym dzieckiem.

Liczę na Państwa wsparcie i współpracę.

 

Naczelny Lekarz Szpitala SP ZOZ w Proszowicach
dr hab.n.med. Krzysztof Tomaszewski prof.nadzw.

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
lek.med. Maciej Kowalczyk

dr n.med.Patrycja Wręczycka-Cegielny
specjalista ginekologii i położnictwa
specjalista ginekologii onkologicznej