Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła (29.07.2018)

 

W tym tygodniu:

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca.
 • w czwartek Jerycho Różańcowe od 17.00 według stałego porządku.
 • w piątek o 7.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź rano od 6.30, po południu od 17.30. O godz. 18.00 Msza św. za zmarłych
  w minionym miesiącu i polecanych w wypominkach.
 • w sobotę o 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
 • odwiedziny chorych w czasie wakacji ustalają indywidualnie księża wikariusze
 1. XXXVII Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się od 05-13 sierpnia. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Karty zgłoszenia na pielgrzymkę są w zakrystii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 01 sierpnia po Mszy św. o 18.00. Bagaże główne pielgrzymi składają w niedzielę 5 sierpnia w oznaczonym garażu obok wikariatu.
 2. Również w zakrystii są do odebrania karty dla wszystkich, którzy duchowo pragną włączyć się w pielgrzymowanie na Jasną Górę. Grupa duchowa spotykać się będzie na modlitwie w kościele od 6 -12 sierpnia o godz. 20.00.
 3. W dniach 6-7 października planowana jest pielgrzymka do Lichenia. Zmiana terminu, za którą przepraszamy, związana jest z miejscem noclegowym. W programie Toruń, Kalisz i Licheń. Informacje i zapisy w sklepiku w dzwonnicy. W sklepiku również do nabycia prasa katolicka, między innymi numer „Miłujcie się”, „Królowa różańca”.
 4. W najbliższą niedzielę 8.00 modlimy się w intencji Kół Różańcowych. Ofiary na tace złożymy na prace remontowe.
 5. Wspominamy:

– we wtorek św. Ignacego z Loyoli, kapłana,
– w środę św. Alfonsa Liguori, biskupa i doktora Kościoła
– w sobotę św. Jana Marię Vianneya, proboszcza z Ars

Solenizantom tygodnia składamy najlepsze życzenia.

 1. Bożemu miłosierdziu polecamy:
  + Zbigniewa Kozerskiego,
  + Stanisławę Pawłowską,
  + Grzegorza Kulińskiego.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.