Ektremalna parafialna droga krzyżowa – 30.03.2019

30 marca, w sobotę o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Proszowicach Mszą świętą rozpocznie się ekstremalna parafialna droga krzyżowa. Przewidywana trasa wynosi ok. 13 km. Na ten rodzaj drogi krzyżowej zabieramy odpowiednie obuwie (część trasy prowadzi drogami polnymi), koszulki odblaskowe i latarki. Ekstremalna droga krzyżowa zakłada ofiarowanie wysiłku fizycznego, samodyscypliny związanej z milczeniem pomiędzy poszczególnymi stacjami. W tym roku grupa idzie razem. Osoby niepełnoletnie idą z opiekunem. Osoby chętne do czytania rozważań zgłaszają się do ks. Norberta. Prośba do druhów strażaków o czuwanie nad bezpieczeństwem grupy zabezpieczając początek i koniec marszu. Plan trasy w gablotach i do pobrania poniżej. Zapisy w zakrystii.

Trasa ekstremalnej parafialnej drogi krzyżowej