Ogłoszenia duszpasterskie niedzieli Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa (29.12.2019)

Dzisiaj:

 • modlimy się w intencji rodzin naszej parafii, diecezji i Ojczyzny;
 • spotkanie opłatkowe wszystkich grup parafialnych o godz. 19.00 w domu parafialnym.

W tym tygodniu: 

 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie starego roku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu – suplikacje i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
 2. W środę 1 stycznia Nowy Rok 2020 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.
 3. W tym tygodniu będzie pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia: w czwartek o 17.00 Jerycho Różańcowe; w piątek spowiedź rano i po południu podczas Mszy św.; w sobotę o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP; odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią Świętą będą w pierwszą sobotę lutego.

      W najbliższą niedzielę:

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu;
 • o godz. 8.00 msza św. w intencji Kół Różańcowych i zmiana tajemnic różańca;
 • ofiary na tace złożymy na prace remontowe.
 • Trwa wizyta duszpasterska, której celem jest wspólna modlitwa, błogosławieństwo domowników, domu i spotkanie z domownikami. Przyjęcie kapłana jest również wyrazem więzi z parafią, do której należymy. Składane ofiary zostaną przeznaczone na spłatę zadłużenia już zrealizowanych zadań oraz dokończenie prac w roku 2020. Informacja o zakresie podejmowanych działań jak i bilans dotychczasowych będzie podany w styczniu. Przed południem kolęda rozpoczyna się o godz. 9.00 (prosimy o pojazdy na godz. 8.45), po południu o godz. 15.30.
 • Z przyczyn losowych zwolniły się 3 miejsca na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje w zakrystii. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 w budynku wikariatu ostatnie spotkanie przed pielgrzymką z wpłatą pozostałej kwoty.
 • Diecezjalna Pielgrzymka do Fatimy i Santiago będzie 22-29 maja 2020 roku – informacje u ks. Łukasza Zygmunta tel. 502-429-800, który prowadził tegoroczne rekolekcje adwentowe i na stronie diecezji.
 • Prosimy o uzupełnianie zgłoszonych rezerwacji Mszy św.
  W tym tygodniu plan kolędy będzie następujący:
 • w poniedziałek 30 grudnia od godz. 9.00 Kowary, ul. Wesoła i ul. O. Rafała;
  od 15.30 ul. Królewska (domy jednorodzinne) wraz z ul. Racławicką i Grzymały Siedleckiego oraz bloki 24, 24a, 24b;
 • we wtorek 31 grudnia od godz. 9.00 Jakubowice, Jakubowice blok i domy wokół oraz Jazdowiczki;
 • w czwartek 02 stycznia 2020 r. od godz. 9.00 Górka Stogniowska,  ul. Głowackiego i Mieszkowskiego;
  od godz. 15.30 ul. 3 Maja bloki nr: 50, 51, 61, 63, 65;
 • w piątek 03 stycznia od godz. 9.00 Szczytniki, ul. Szpitalna blok;
  od 15.30 ul. Kilińskiego i Parkowa, Rynek, ul. 3 Maja 67;
 • w sobotę 04 stycznia od godz. 9.00 Opatkowice.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła.

 1. Wspominamy:

– w czwartek świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

Solenizantom tygodnia składamy najlepsze życzenia.

 • Bożemu miłosierdziu polecamy: + Kazimierza Strojka, Jana Juszczyka, Edwarda Skuchę, którego pogrzeb we wtorek o godz. 13.00, Marka Czekaja, którego pogrzeb w czwartek o godz. 13.00, Krzysztofa Maja, którego pogrzeb w piątek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.