Pomoc dla Sióstr Kanoniczek i dla ich podopiecznych w Pisarówce na Ukrainie

Siostry Kanoniczki od 2007 r. prowadzą Dom Obrony Życia w Pisarówce na Ukrainie. Proszą o pomoc materialną dla matek z dziećmi, którymi się opiekują oraz dla ubogich rodzin z Pisarówki i okolic, którzy proszą Siostry o leki, żywność i środki higieniczne. Dary można przynosić do domu Sióstr do końca marca, od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 – 19.00.

Lista potrzebnych rzeczy:

– dla dzieci:

  • środki higieniczne: szampony, mydło w płynie, żele do kąpieli, chusteczki nawilżające, pampersy;
  • żywność dla dzieci: kaszki, mleko;
  • słodycze dla dzieci;
  • podkoszulki dla dzieci i młodzieży. 

– dla dorosłych:

  • szampony, żele dokąpieli, pampersy dla dorosłych;
  • leki przeciwbólowe, na przeziębienia;
  • żywność: konserwy mięsne i rybne, pasztety (najlepiej w platikach), makaron.